Розгромили чемпіонів. Динамо розбирається із Арісом. ВІДЕО

Мірча Луческу в матчі з лімасольським Арісом випустив близький до основ стартовий склад.

У заявці на гру не було Андрія Ярмоленка, але і без лідера збірної України в складі киян знайшлися свої герої.

Обіграли чемпіонів. Динамо розбирається із Арісом. ВІДЕОколаж ФК Динамо Київ

За доволі спокійної гри в першому таймі (можна було згадати лише момент Буяльського, який після передачі Кабаєва виходив віч-на-віч зі голкіпером суперника, але не зумів того переграти своїм ударом), українцям все ж вдалося піти на перерву ведучи в рахунку. На 42 хвилині Сидорчук перехопив м'яч біля чужого штрафного майданчика, вийшов віч-на-віч із Лендінгом Баджі і пробив у кут воріт сенегальського голкіпера – 1:0!

Другий тайм розпочався із ще одного гола киян! На 48 хвилині Буяльський перехопив м'яч біля штрафного майданчика Аріса, відпасував на Беніто, а той, обігравшись із Шапаренком, пробив у ближню дев'ятку воріт лімасольців – 2:0!

Міг до розгрому рахунок довести Караваєв. Гравець збірної України скористався незлагодженістю в діях захисників кіпрського чемпіона і пробив – м'яч влучив у стійку воріт Аріса.

Добив команду із Лімасола на 89 хвилині Волошин. Молодий футболіст української команди замкнув простріл з флангу від Караваєва – 3:0!

За дві хвилини Караваєв і Волошин повторили успішну комбінацію і встановили підсумковий рахунок зустрічі – 4:0!

Динамо і без Ярмоленка розбирається із Арісом.