Христо Стоїчков. Одкровення СУПЕРзірки

Про Україну:

Я вважаю, що Україна – велика нація, яка подарувала світу трьох найкращих гравців Європи, вони є володарями Золотих мячів: Олег Блохін, Ігор Бєланов, Андрій Шевченко. Моя поява тут може стати стимулом для молодих гравців, дуже сподіваюся, що скоро настане той день, коли ще один український гравець здобуде Золотий мяч.

Ви не ображаєтесь на Саленка, що йому віддали Золоту бутсу, хоча він забив шість мячів на груповому етапі?

Це так само рахується. Вважаю, що він багато працював, щоб забити ці мячі. Так, я мав нагоду забивати в кожній грі, але в жодному разі не ображаюся, такі досягнення лише вселяють поччутя гордості. Я знаю Олега дуже добре, бо він грав в Іспанії. Я не ображаюся, що інший гравець отримав золоту бутсу, навпаки завжди кажу, що два краще ніж один. Просто УЄФА платить трошки більше грошей.

Про перехід до Барселони:

Це була велика мрія, кожна дитина мріє грати в найкращому дивізіоні, в найкращій команді. Я пограв 5 років у Болгарії і зрозумів, що готовий грати за великий європейський клуб. Я забивав багато м’ячів і отримав чудову нагоду, коли Йохан Кройф звернув на мене увагу. Мені дуже легко гралося за Барсу, адже моїми партнерами були зірки світового футболу.

Ви грали в Чікаго Файр з українцем Дмитром Коваленком, він щось розповідав вам про Україну?

 Дмитрий Коваленко?  З великою ніжністю ставився до Діми, бо він був дуже молодим гравцем, до теперішнього часу він дзвонить мені, ми спілкуємось. Він живе в Чикаго і ми дуже великі друзі. Він був зовсім молодим, я запрошував його до свого будинку, дуже піклувався про нього. Навіть харчувалися разом.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також