Хто потрібен Луческу, а хто ні? Прізвища стануть відомі після Гента

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про кадрові рішення головного тренера Динамо

Всі розмови, що Дуелунд збирається кудись там піти, абсолютно не відповідають дійсності. Мірча Луческу розраховує на футболіст, він входить до сфери його інтересів. Хоч він через травми пройшов не повністю весь процес підготовки. І не дарма тренер включив його у стартовий поєдинок з Минаєм. Головна ідея Луческу, щоби всі футболісти мали ігрову практику і були в тонусі.

Ті футболісти, на яких він розраховує, гратимуть. Особливо якщо Динамо пройде у груповий етап ЛЧ, всі гравці матимуть ігрову практику, і буде застосована ротація. Я знаю, що декілька клубів зверталися до Динамо з проханням орендувати деяких гравців: Андрієвського, Лєднєва, Русина. Але Луческу поки що відмовив. Адже тільки після того, як буде вирішено завдання виходу до групового етапу ЛЧ, деякі футболісти (щоби вони мали більше ігрової практики), можливо, переїдуть в інші команди.

Але наразі Луческу на всіх них розраховує

Цілком можливо, вихід у груповий етап ЛЧ має простимулювати самих футболістів. З деякими футболістами, вірогідно, будуть перепідписані контракти на кращих умовах.

Після гри з Гентом і до закриття трансферного вікна ще буде певний період часу, за який можна буде вирішити всі свої трансферні запитання. Мірча Луческу розраховує, що буде підсилення на Лігу Чемпіонів, але це залежатиме від результату матчу з Гентом.

На сьогодні нікого з футболістів, які зараз є в Динамо, Луческу не збирається віддавати в оренду. На всіх гравців головний тренер киян розраховує.

Є запитання по Гармашу, Солю, Вантуху. Можливо, вони підуть в оренду. По інших гравцях є пропозиції, але поки що вони залишаються. Так само запитання по Шабанову. Є Забарний, Сирота, зараз повернеться Попов. Миколенко може закрити позицію лівого центрального захисника. Тому цілком можливо, що Мірча Луческу дозволить Шабанову піти в оренду, щоби мати більше ігрової практики.

Які позиції хоче підсилити Динамо?

Луческу перш за все хоче центрального захисника. Бурда вибув надовго, Попов тільки повертається, Забарний і Сирота ще молоді. Тому потрібен хтось досвідчений на цю позицію. Також головний тренер киян хоче підсилити середину поля. Купити одного з вінгерів. Крім того, лівий захисник і, безперечно, нападник. Якщо Супряга перейде в Болонью, то на його місце буде куплений новий форвард. Але хто може замінити Супрягу – це вже запитання. Луческу наполягає на тому, що це мають бути бразильці доволі високого рівня або гравці національних збірних у Європі. На менший рівень він не погодиться. Адже це передбачає статус київського Динамо.

Читайте також: Шевченко має врахувати. Лідер збірної Німеччини травмувався перед Лігою Націй та Арсенал вистрелить на фініші. Каноніри підпишуть зірку Ліги Чемпіонів під закриття трансферного вікна

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також