Гучно гримнули дверима! Зоря розносить суперника в Лізі конференцій. ВІДЕО

Зоря у своєму заключному матчі групового етапу Ліги конференцій грала з Брейдабліком.

Обидві команди у цій зустрічі боролися за престиж, адже ні одні, ні інші вже точно не виходили з групи.

Гравці Зорі дуже потужно розпочали поєдинок. Уже на 2-й хвилині вони повели у рахунку. Мишньов виграв повітря поблизу центра поля і ударом головою вивів Герреро віч-на-віч із голкіпером – панамець другим дотиком прошив воротаря – 1:0.

На 10 хвилині український колектив подвоїв перевагу. Чурко прострілював до воротарської зони на Горбача, але захисник Брейдабліка Мумінович випередив гравця Зорі і зрізав м’яч у власні ворота – 2:0.

А на 19-й хвилині підопічні Юрія Коваля забили втретє. Мишньов вивів на побачення із кіпером Мічина, той обіграв воротаря і покотив м’яч у сітку – 3:0.

Перед перервою Герреро ще двічі небезпечно пробивав по воротах, спочатку через себе з меж штрафної зони, а потім із дальньої дистанції, але в першому випадку він схибив, а в другому епізоді голкіпер парирував.

На старті другого тайму Герреро знову мав момент. Нападник Зорі дуже небезпечно пробивав по воротах, але м’яч пройшов у лічених сантиметрах над поперечкою.

На 76-й хвилині Батагов передачею вивів сам-на-сам із голкіпером Горбача, який впевнено переграв воротаря – 4:0.

Наприкінці зустрічі ще одну супернагоду мав Бугай, але м'яч з воріт виніс захисник.

Тож, Зоря знищує Брейдаблік з рахунком 4:0 і прощається з єврокубками цього сезону.