І це комічний випадок?! Ексгравець збірної України зізнався, що грав у договірняках

Відверте зізнання ексгравця збірної України

Відомий ексфутболіст Максим Калиниченко опублікував у своєму телеграм-каналі історію про те, як він брав участь у двох договірних матчах:

Я брав участь у договірних матчах двічі (кажу тільки про ті, які знаю). Це було на зорі моєї футбольної кар’єри і не було пов’язане з іграми на тоталізаторі – про них тоді ще, слава Богу, не знали. Один взагалі не пам’ятаю, а ось другий врізався в пам’ять як трохи комічний.

Нам потрібна була лише перемога, боролися за виживання. І начебто всі все знають, все йде нормально, правда, забити не можемо. І тут гравець суперника метрів із 40-а як дав просто в павутиння, воротар лише очима провів. У всіх легка паніка, йде середина другого тайму. І тут по ходу п’єси з’ясовується, що воротарю суперників нічого не сказали, і той тягне все, як востаннє. Ледве-ледве один забили, я забив.

Але потрібно ще, а воротар прямо задовбав. Вже майже кінець матчу, всі нервують, включно із суддями, а зробити нічого не вдається, все, як на зло, йде через одне місце. Виручив аут поблизу воріт. Захисник, який мене опікав, прямим текстом каже: “Біжи”, і відкриває шлях до штрафного майданчика. Я біжу, мені кидають аут, а мій опікун тупо валить мене ззаду. Пенальті. І тут з’ясовується, що ніхто не горить бажанням бити цей пенальті, адже там воротар, який “не знає”.

Загалом, забили ми той пенальті. Гіршого настрою після перемоги і забитого гола у мене не було ніколи. Ну і преміальних, звичайно, ніхто за цю гру не пропонував

Photo by Alex Livesey/Getty Images

Максим Калиниченко відомий своїми виступами у складі Таврії, Дніпра та московського Спартака. У збірній України він відіграв 47 поєдинків.

Читайте також: Крим – це Україна! Жалюгідні депутати РФ палають від рішення УЄФА.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також