Історичний тріумф! Лестер завдяки фантастичному голу перемагає Челсі у фіналі Кубка Англії. ВІДЕО

Усе вирішив один розкішний удар

У фіналі Кубка Англії між собою зійшлися минулорічний фіналіст Челсі (минулого року лондонці поступилися Арсеналу в фіналі) та Лестер, який ще жодного разу в своїй історії не вигравали даний трофей. Обидві команди за перший тайм жодного разу не пробили у площину воріт, однак близькими до забитого м’яча були гравці Челсі. Тіаго Сілва виконав подачу в штрафному майданчику Лестера на дальню стійку, Вернер трішки зачепив головою м’яч і цей дотик завадив Аспілікуеті замкнути передачу і вивести лондонців уперед.

В другому таймі команди почали уже діяти набагато небезпечніше і пробивати площину воріт. На 63-й хвилині Лестер повів у рахунку. Лисиці перехопили м’яч у центрі поля і Юрі Тілеманс з дальньої дистанції розкішним пострілом пробив у дев’ятку воріт Кепи – 0:1.

Після пропущеного м’яча Челсі кинувся відігруватися, але натикався на щільний захист Лестера та надійну гру Каспера Шмейхеля. Після подачі Канте небезпечно під стійку головою пробивав Чілвелл, але голкіпер у стрибку перевів м’яч на кутовий.

Згодом голкіпер Лестера ще раз врятував свою команду після потужного удару Маунта з меж штрафного майданчика.

Наприкінці зустрічі підопічні Томаса Тухеля таки зуміли забити. Захисники Лестера прогавили Чілвелла, той прокинув Шмейхеля, першим на м’ячі опинився оборонець Союнджу, але він вибив прямо у лівого захисника лондоців, від якого м’яч залетів у сітку воріт. Та після перегляду відеоповтору гол скасували – у Чілвелла зафіксували офсайд.

Більше гравці Челсі не змогли щось створити. Таким чином, Лестер вперше у своїй історії виграє Кубок Англії і стає 44-м клубом, якому підкорилося перемога у цьому турнірі.