Із 0:3 у 4:3! У ТОПчемпіонаті команда здійснила божевільний камбек за 24 хвилини. ВІДЕО

В італійському чемпіонаті справжнє видовище!

У матчі 10 туру Серії А зустрічалися команди Кальярі та Фрозіноне. В першому таймі гості повели в рахунку. Господарі пізніше не реалізували пенальті, а Фрозіноне у відповідь забили другий м'яч. По перерві гостям вдалося довести рахунок до розгромних 0:3. Проте, це був лише початок. Після замін від тренера Клаудіо Раньєрі Кальярі почало скорочувати відставання у рахунку. Голи на 72 та 76 хвилинах зробили рахунок мінімальний – 2:3. Але на цьому футболісти не зупинилися. Вже у компенсований арбітром час, на 90+2 хвилині господарі зрівняли рахунок, а на 90+6 хвилині Кальярі забили переможний четвертий м'яч. Ця перемога із рахунком 4:3 стала першою для Кальярі у поточному сезоні Серії А. Тепер команда піднялася з 20 на 19 сходинку чемпіонату.