Хет-трик за сім хвилин! Бензема розвалює за Реал у Ла Лізі. ВІДЕО

Карім Бензема продовжує запалювати за мадридський Реал.

Цього разу французький форвард допоміг вершковим знищити Вальядолід! Нападник відзначився хет-триком лише за 7 хвилин. Спочатку на 29-й хвилині Бензема на дальній стійці замкнув подачу від Вінісіуса. Так рахунок став 2:0 на користь Реала.

Потім на 32-й хвилині бразилець знову асистував своєму нападнику. Вінісіус віддав передачу на француза поблизу штрафного майданчика, той протягнув двох захисників і пробив точнісінько у кут воріт – 3:0.

І довершив форвард свою феєрію голів розкішним голом через себе. Родріго увійшов до штрафної зони і навісив до воротарського майданчика, Бензема встиг підлаштуватися під м'яч і пробив у кут воріт – 4:0.

Загалом Реал переміг з рахунком 6:0, окрім Бензема забивали ще Родріго (на 22-й хвилині), Асенсіо (на 73-й) і Лукас (90+2).