Холодний душ для збірної України. Польща за тайм долає команду Реброва. ВІДЕО

Після поєдинку з Німеччиною збірна України у рамках підготовки до Євро-2024 провела матч із Польщею.

Сергій Ребров на цю зустріч випустив абсолютно інший склад, ніж на протистояння з Бундестім. Стартова одинадцятка синьо-жовтих мала наступний вигляд:

Поєдинок для поляків розпочався з неприємного інциденту. Уже на третій хвилині Аркадіуш Мілік у супроводі лікарів покинув футбольне поле через травму.

Та потім господарі швидко підняли настрій своїм вболівальникам, забивши двічі у ворота Бущана за 5 хвилин. Спочатку, після навісу з кутового м'яч рикошетом відлетів до Валюкевича, який з декількох метрів переправив його у сітку воріт – 1:0.

А потім дещо курйозним голом відзначився Желінський. Капітан збірної Польщі навішував з лівого флангу, Бондар вирішив не грати головою і пропустив м'яч, який залетів у кут воріт – Бущан не очікував, що центральний захисник зробить саме так, тому не встиг відбити. 2:0 на користь Польщі на 16-й хвилині зустрічі.

На 30-й хвилині збірна Польщі ще збільшила свою перевагу. І знову суперник відзначився з кутового. Після подачі від прапорця Романчук із лінії воротарської зони головою прошив Бущана – 3:0.

Майже одразу українці могли відквитати один м'яч. Довбик у штрафному майданчику скинув під удар Тимчику, який пробивав із декількох метрів, але удар захисника збірної України відбив  Скорупський.

На 42-й хвилині синьо-жовті таки зуміли забити. Малиновський віддав розрізну передачу вперед на Артема Пічічі Довбика, нападник Жирони хитнув захисника і покотив м'яч точно у кут воріт – 3:1.

За рахунку 3:1 на користь збірної Польщі команди пішли на перерву.

На старті другого тайму підопічні Реброва намагалися атаку, але дійти до останнього удару нашій національній команді не вдавалося. Можна згадати лише постріл Довбика, але він влучив у захисника і м'яч пройшов поруч зі стійкою.

На 74-й суперсейв зробив Бущан. Голкіпер збірної України дістав м'яч з-під поперечки після удару Букси.

Згодом свої моменти мали Судаков і Зінченко, але удар півзахисника Шахтаря потягнув голкіпера, а постріл Зінченка з декількох метрів пройшов повз ворота.

У другому таймі Ребров випустив на поле для підсилення лінії атаки Мудрика, Циганкова, Ваната та Шапаренка, але, на жаль, забити ще раз українцям не вдалося. Збірна України поступається Польщі 1:3.