Королівський камбек у Лізі чемпіонів. Реал приголомшив Боруссію 5 голами за тайм

Мадридський Реал і дортмундська Боруссія видали найкращий тайм цієї Ліги чемпіонів.

Матч у Мадриді обіцяв стати одним із найцікавіших, а сама гра повністю виправдала очікування. Перший тайм залишився за гостями, які забивали зусиллями Малена та Гіттенса. Рахунок міг бути навіть розгромним, але мадридців рятував Куртуа.

Вінісіус Жуніор Реал МадридGetty Image

Незрозуміло, що казав Анчелотті гравцям своєї команди у перерві, але на другий тайм Реал вийшов абсолютно інакшим. Господарі забили 5 м’ячів у ворота Кобеля — 5:2. Хет-триком відзначився Вінісіус Жуніор, якому ось-ось мають вручити Золотий м’яч і зрозуміло чому.

Нагадаємо, Боруссія вперше програла у цій Лізі чемпіонів, а “вершкові” сповна реабілітувались за поразку від Лілля у минулому турі.