Кубок Англії. Челсі опускає Ліверпуль з небес на землю. ВІДЕО

Ліверпуль після сенсаційної поразки від Вотфорда завітав у Лондон на кубковий поєдинок з Челсі.

Юрген Клопп залишив у запасі Салаха і Фірміно, давши шанс Орігі та Мінаміно показати себе з перших хвилин.

Лондонці після удару Мане на старті зустрічі просто знищили своїм пресингом Мерсисайдців. Гравці Челсі атакували гостей біля чужого штрафного майданчика, і вже на 13 хвилині це дало результат. Фабіньйо помилився поблизу власних воріт, м’яч підхопив Вілліан і пробив – Адріан, який у цьому матчі змінив у старті Аліссона, удар по центру відбив у сітку – 1:0.

На 20 хвилині Ліверпуль створив свій найкращий момент першого тайму. Затяжна атака гостей перетворилася на розстріл воріт Кепи. Іспанський голкіпер упродовж п’яти секунд відбив удари Мане, Орігі і Джонса з близької відстані!

У другому таймі господарі зробили акцент на контргрі і не прогадали. Близьким до забитого м’яча на 63 хвилині був Мейсон Маунт, але його удар зі штрафного прийняла на себе поперечка воріт Адріана.

Пройшло дві хвилини і Барклі змусив голкіпера Ліверпуля вдруге за матч витягати м’яч із сітки воріт. Педро і Жиру скористалися невпевненою грою Мерсисайдців у центрі поля і організували англійському півзахиснику сольний забіг у контратаку. Барклі протягнув м’яч до штрафного майданчика суперника і наважився на удар – 2:0!

Міг поховати всі надії на порятунок команди Клоппа Жиру. Французький нападник, вигравши боротьбу у Гомеса, з декількох метрів пробив по воротах Адріана – іспанський голкіпер врятував свою команду, переправивиши м’яч у поперечку.

Клопп кинув у бій Фірміно та Салаха, але зірки Червоних не врятували свою команду від третьої поразки в чотирьох останніх матчах. Челсі вибиває Мерсисайдців з Кубка Англії!