Кубок Греції – НАШ. Чигринський чи Шахов?

Автор: Михайло Гришин

12 травня у фіналі Кубка Греції зустрінуться два принципові суперники – АЕК та ПАОК. Чи дограють матч цього разу?

АЕК – чемпіон, а для ПАОКа матч за Кубок – це шанс врятувати сезон, вигравши трофей. Рік тому ці команди також дійшли до фіналу Кубка і саме ПАОК здобув перемогу 2:1.

THESSALONIKI, GREECE: PAOK owner Ivan Savvidis in Thessaloniki, Greece. (Photo by Vladimir Rys/Bongarts/Getty Images)

Вогню протистоянню додає недавня історія між цими командами. В матчі чемпіонату Греції стався скандал, який прогримів на увесь світ. Тоді на останній хвилині матчу арбітр скасував (резонно) гол ПАОКа з офсайду. Такий вердикт рефері не сподобався власнику команди Шахова – Івану Саввіді. Нездорова реакція президента клубу, який за інформацією грецьких ЗМІ погрожував пістолетом арбітру зі словами «Ти – труп!», мала для чемпіонських амбіцій команди фатальні наслідки.

А про наслідки він не подумав😠Особисте відсторонення від футболу на 3 роки і штраф у 100 тисяч євро, технічна поразка і…

Опубліковано FootballHub 29 березень 2018 р.

Після таких дій футболісти АЕКа побоялися виходити на поле. ПАОК отримав технічну поразку 0:3. Санкції, що були винесені за таку поведінку, майже повністю поховали надії клубу з Салоніків на чемпіонство (після нічиєї очковий дефіцит від АЕКа міг становити 5 пунктів, а після технічної поразки відрив команди Чигринського склав аж 8 очок).

Останні 4 поєдинки між суперниками в чемпіонаті демонструють мінімальну перевагу команди з Афін. АЕК перемагав своїх суперників з мінімальною перевагою (тричі по 1:0 + технічна поразка 0:3).

По різні боки барикад опинилися представники України – Дмитро Чигринський і Євген Шахов. Українці грали у складі Дніпра упродовж сезону 2015-2016. Чигринський вже два роки захищає кольори АЕКа і в першому ж сезоні захисник дійшов до фіналу Кубка Греції, поступившись там команді Шахова 1:2. Чи вдасться команді з Афін реабілітуватися?

На нас очікує запеклий матч двох принципових команд, які посіли перше та друге місця в чемпіонаті. У клубу з Афін є шанс зробити золотий дубль, а ПАОК прагне повторити успіх минулого сезону і потішити уболівальників трофеєм. Чи досягне команда перемоги без пістолета Саввіді?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також