Кубок України зі скандалом. Судді-космонавти знову пакостять у матчі Десна – Зоря

Знову фокуси із ВАРом та картками

Швидкий гол Зорі

Атмосфера матчу Динамо – Колос на стадіоні імені Валерія Лобановського передалася і на кубковий поєдинок Десни із Зорею у Києві. Передалася, бо перший м’яч було забито саме із одинадцятиметрової позначки! На 15 хвилині Гладкий після пасу від Кочергіна класно підставився під Імерекова, який проґавив позицію і збив форварда луганців. Пенальті ударом у стилі Бруно Фернандеша чітко реалізував Владлен Юрченко – 0:1!

Майже одразу підопічні Скрипника могли подвоїти свою перевагу. Сайядманеш перехитрив Тамма, увійшов у штрафний майданчик Десни і пробив по воротах Паста – м’яч пройшов поруч із дальньою стійкою воріт чернігівців.

Команда Рябоконя свої шанси шукала на стандартах чи у боротьбі на другому поверсі. Проте грамотна гра в обороні Зорі не дозволила створити Десні гольові моменти.

Фокуси арбітражу

Після перерви команди продовжили грати в обраних тренерами стилях, аж раптом у гру втрутився арбітр! Владлен Юрченко зачепив Владислава Огірю у боротьбі за м’яч, а Денис Шурман показав півзахиснику Зорі жовту картку за небезпечну гру. Епізод виглядав дивно тільки через те, що гравець Десни присів і нахилився до м’яча, який навряд підходив для боротьби головою. Юрченко такому рішенню арбітра здивувався, але це були лише квіточки. Відеоасистент зустрічі Віктор Копієвський, мабуть, дивився якийсь фільм жахів, а не цей епізод, тому злякався і покликав Шурмана переглянути відеоповтор. Головний арбітр роздивився дії всіх учасників епізоду і, надихнувшись цирковими рухами Ігоря Пасхала у скандальному матчі Динамо – Колос, скасував жовту та показав Юрченку червону картку. Такому рішенню Віктор Скрипник іронічно поаплодував.

Денис Шурман, фото СК Дніпро-1

Десна в більшості пішла у наступ і створила супершанс для Будківського. Калитвинцев навісив на кремезного форварда, який протиснув Абу-Ханну і з меж воротарського пробив просто туди, де був голкіпер Зорі Микита Шевченко – сейв воротаря луганців.

Під завісу зустрічі чернігівці заробили небезпечний вільний удар, але змарнували свій супершанс, пробивши в стінку із гравців Зорі. Після такої невдачі нерви не витримали у Гуцуляка, який за одну хвилину спіймав дві жовті картки за штовханину і блокування введення м’яча у гру.

Команда Віктора Скрипника попри незрозумілі дії арбітра вибиває Десну із Кубка України і проходить до чвертьфіналу змагань.