Ліга чемпіонів. Брюгге Соболя вибиває Зеніт Ракицького, Ребров страждає від Барселони, Челсі жирує в Іспанії

Результати другого ігрового дня п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів

Перестрілка у Туреччині

Розпочався цей ігровий день справжнім шоу, яке влаштували Істанбул Башакшехір та Лейпциг, забивши 7 голів на двох. Активніше розпочали німці. Забітцер у середині першого тайму пробивав з-за меж штрафного майданчика і влучив у партнера по команді Поульсена, від якого рикошетом м’яч залетів у сітку воріт. Подвоїли перевагу гості на 43-й хвилині. Захисники турків загубили у штрафній зоні Мукіеле і той в дотик пробив у дальній кут. Відквитали один м’яч господарі зуміли вже у компенсований до першого тайму час. Після розіграшу кутового Кахведжі з далекої відстані пробив точнісінько у кут воріт.

На 66-й хвилині поєдинку Лейпциг забив втретє: Ольмо у штрафному майданчику накрутив декількох захисників і чудово пробив під стійку – 1:3. Турецький клуб зумів зрівняти рахунок. Зробив це все той же Кахведжі, якому в цей вечір вдавалися просто розкішні дальні удари. Спочатку він ударом у кут воріт здалеку зробив рахунок 2:3, а потім на 85-й чудово реалізував штрафний: перекинув стінку і м’яч від поперечки залетів у сітку воріт. Вже у компенсований час Лейпциг зумів вирвати перемогу. Сьорлот пробив майже з лінії штрафного майданчика, голкіпер Істанбула загубив ворота і не зміг парирувати цей удар – 3:4.

У групі Е Краснодар мінімально обіграв Ренн 1:0 та гарантував собі вихід до плей-оф Ліги Європи.

Челсі просто познущався із Севільї, розбивши іспанців 4:0. До слова, всі чотири голи на рахунку нападника лондонців Жиру. Француз став першим гравцем Челсі, якому вдалося забити 4 м’ячі в єврокубковому матчі.

Брюгге у домашньому матчі переміг Зеніт Ракицького з рахунком 3:0 і залишив російський клуб взагалі будь-яких шансів потрапити бодай до Ліги Європи. Соболь з’явився в цьому поєдинку лише на 87-й хвилині, а от опальний Бонавентуре віддав асист в останньому голі.

Конкурент Динамо по групі за вихід до плей-оф Ліги Європи Ференцварош свій поєдинок Барселоні теж програв з рахунок 0:3. До слова, усі три м’ячі були забиті ще до перерви. Відзначилися Грізманн, Брейтвейт та Дембеле. Доля путівки до плей-оф Ліги Європи у групі G вирішиться в заключному турі, де Динамо прийматиме Ференцварош.

Манчестер Юнайтед 1:3 ПСЖ

Читайте також: Вилетів до наступного року. Гравець збірної України травмувся у матчі з Реалом та Гол в падінні через себе і курйоз. Дніпро-1 розібрав ВПК-Агро у Кубку України. ВІДЕО