Ліга Чемпіонів. Іспанський сором для Ліверпуля і безжальний Голанд для ПСЖ

Повернення Ліги Чемпіонів очікували з нетерпінням.

Поновлення Ліги Чемпіонів

Вболівальники Атлетико зробили вогняний тунель для учасників матчу на Ванда Метрополітано:

Швидкий гол у Мадриді

Чекати перший забитий м’яч в 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів вболівальникам найкращого футбольного турніру Європи довелося недовго. Атлетико вже на 4 хвилині засмутило чинного переможця турніру Ліверпуль. Коке подав з кутового, м’яч відскочив від Фабіньйо до Сауля, який забивав із меж воротарського майданчика – 1:0. Фани Мерсисайдців можуть бути незадоволені, адже стандарт мадридці заробили після ауту, якого не мало бути…

Ліверпуль перехопив ініціативу, але Атлетико було ближче до забитого м’яча, ніж англійська команда. Ван Дайк невдало вибив після закидання від суперника, Мората помилкою ледь не скористався, але, обігравши Фабіньйо, з декількох метрів не зумів переграти Аліссона.

Мерсисайдці мали один дуже непоганий, але спонтанний момент, коли Салах пробивав після скидання від Фірміно. М’яч після удару єгиптянина в дев’ятку воріт Атлетико головою вибив на кутовий Феліпе.

В паралельному матчі Боруссія та ПСЖ за першу половину матчу голами вболівальників не порадували.

Перемога німців імені норвежця

У другому таймі перший забитий м’яч побачили в Дортмунді. Ерлінг Голанд продовжує свою лігочемпіонівську казку! Форвард-рекордсмен вдало зіграв на добиванні після удару від Геррейру – 1:0.

Photo by Stuart Franklin/Bongarts/Getty Images

Французький гранд відповів за 6 хвилин голом Неймара. Мбаппе обійшов на фланзі декількох суперників і прострілив точно на бразильця – 1:1.

Раділи фанати ПСЖ ще менше. За 2 хвилини Голанд оформив свій дубль у матчі. Рейна відпасував на норвежця, який з-за меж штрафного майданчика наважився на удар – м’яч після потужного пострілу форварда з лівої полетів під поперечку воріт Наваса – 2:1.

Боруссії завдяки Голанду у першому матчі вдалося приголомшити фаворита пари (2:1), яким називали ПСЖ, але все вирішить зустріч в Парижі.

У Мадриді Атлетико зупинив машину Клоппа – 1:0. Підопічні німецького фахівця мали пару небезпечних моментів у другій половині гри (Салах пробивав головою, а Хендерсон ногою з меж штрафного майданчика – все повз ворота). Зрештою засмутити місцевих вболівальників їм не вдалося. На Анфілді доведеться демонструвати зовсім інший футбол.