Ліга Чемпіонів. Знущання Баварії з Челсі і незрозуміла Барселона у матчі з Наполі

Найкращий футбол Європи знову потішив вболівальників.

Загрозлива Баварія

Віллі Кабальєро – головний герой першого тайму матчі Челсі – Баварія. Голкіпер лондонців двічі врятував команду Лампарда від пропущених м’ячів і двічі від таких дій аргентинця постраждав один із найкращих нападників сучасності Роберт Левандовський. Поляк за перші 45 хвилин два рази виходив віч-на-віч із Кабальєро. І в обох випадках пробити голкіпера суперника гравцеві мюнхенців не вдалося.

Коли ж Кабальєро був безсилий, Челсі просто щастило. Так, фарт був на боці господарів поля, коли Мюллер потилицею намагався замкнути навіс Гнабрі – м’яч влучив у поперечку.

Самі ж підопічні Лампарда створили лише пару загроз воротам Ноєра: Маунт прострілював на Жиру, якому забракло декількох сантиметрів, щоби переправити м’яч, і удар Алонсо, який змусив голкіпера Баварії рятувати свою команду.

Наполі – Барселона

У паралельному матчі Наполі вдома приймав Барселону. У Неаполі, як і зазвичай, на головну роль вийшов Дріс Мертенс. Лідер господарів зумів ще до перерви засмутити Барсу. Бельгієць феноменальним ударом з лінії штрафного майданчика відправив м’яч у дев’ятку воріт Тер Штегена, у якого не було жодного шансу на сейв – 1:0.

Нещадна Баварія

Другий тайм розпочався з моменту Маунта, який не реалізував вихід віч-на-віч з Ноєром, а за ним одразу пішла розплата.

Баварія влаштувала Челсі бліцкриг! Левандовський і Гнабрі з 51 по 54 хвилину зробили рахунок 2:0 на користь мюнхенців. Дві ідеально розіграні комбінації поляка і німця завершилися спочатку ударом Гнабрі в порожні ворота, а за 3 хвилини його ідеальною реалізацією виходу віч-на-віч із Кабальєро – 0:2.

На 75 хвилині розгром довершив Левандовський. Девіс розірвав Челсі на лівому фланзі і викотив поляку на порожні ворота – 0:3!

Катастрофа для Лампарда на 83 хвилині. Алонсо вдарив в обличчя Левандовського, за що заслужено отримав пряму червону картку (оплески для ВАР).

Легка перемога Баварії, яка на 99% гарантує мюнхенцям вихід до наступного раунду перед матчем в Німеччині.

Порятунок Барселони

В Неаполі Барселона все-таки спромоглася влучити у площину воріт Наполі і не програти! Одна із небагатьох помилок неаполітанців завершилася пасом Самеду, який уник офсайду, на Грізманна – француз з 11 метрів в дотик переграв Оспіну – 1:1.

Каталонці, попри володіння м’ячем, показали невпевнену гру з малою кількістю гостроти попереду. Додало проблем і вилучення Відаля під завісу зустрічі. Чилієць в одному епізоді отримав дві жовті картки (за фол і за рух головою в бік гравця Наполі). Тепер ні він, ні Бускетс не зможуть зіграти в матчі-відповіді.

Наполі з домашньою нічиєю 1:1 залишається з шансами на чвертьфінал перед матчем у Барселоні.