Ліга Націй. Усі майбутні суперники України на Євро перемагають

Матчі п’ятого туру Ліги Націй у трьох дивізіонах. Усі суперники України на Євро-2021 здобувають перемоги

Збірна Польщі змагалася за лідерство у першій групі. Суперник – Скуадра Адзурра – поступатися амбіціями теж не хотів, тим паче удома. Динамівець Томаш Кенджора зі старту і до фінального свистка залишився на лавці. Італія швидко забила, але через блок проти Щенсного гол скасували. Левандовський мав отримати червону за відмашку, проте за відсутності ВАРу суддя залишив епізод без уваги. Зрештою, Крихов’як сфолив на Белотті у своєму штрафному і Жоржинью реалізував пенальті – 1:0. Показова статистика за перший тайм – жодного удару по воротах від поляків… У другому таймі картина не змінилася: поляки таки залишилися у меншості (за дві жовті на 78-тій вилучили Горальського). Згодом Берарді встановив остаточний результат – 2:0.

Манор Соломон з Шахтаря вийшов в основі на гру з чехами. Господарі розірвали оборону гостей вже на 7-ій хвилині. Ні на що більше окрім вилучення Абд Ельхамеда ізраїльтяни не награли – 0:1.

Усі результати ігрового дня: Дивізіон А

Група 1

Італія 2:0 Польща

Нідерланди 3:1 Боснія і Герцеговина (Дубль Вейналдума і гол Депая принесли першу перемогу Де Буру на чолі збірної, гол престижу в активі Превляка, та боснійці однаково понижуються в класі)

Група 2

Данія 2:1 Ісландія (Еріксен реалізував пенальті у першому таймі. К’яртанссон зрівняв під завісу гри після прекрасного пасу Скуласона. Але другий пенальті у виконанні Еріксена вже на 90+2 хвилині приніс перемогу данцям. Прикрим епізодом стала травма Шмайхеля – данці замінили голкіпера у перерві після того, як він отримав удар коліном по голові від Гудмундссона)

Бельгія 2:0 Англія (Тілеманс більярдним ударом від стійки забив перший, Мертенс прямим ударом зі штрафного другий. І все це за стартові пів тайму)

Бельгійці з данцями в останньому турі розіграють першу сходинку у квартеті. Ісландці вилітають до дивізіону В з нулем набраних очок…

Дивізіон В

Група 1

Румунія – Норвегія (перенесено через заборону вильоту для скандинавів від МОЗ Норвегії у зв’язку з коронавірусом у захисника Елабделлауї. Висока ймовірність технічної поразки для норвежців)

Австрія 2:1 Пн Ірландія (Австрійці здійснили камбек зусиллями Грбича – асист і вирішальний гол на 87-ій хвилині)

Група 2

Словаччина 1:0 Шотландія (До перерви один влучний удар Грегуша з-за меж штрафного майданчика приніс першу перемогу аутсайдеру групи. І одразу над лідером)

Чехія 1:0 Ізраїль (Абу Ханна на поле не виходив)

Ізраїлю доведеться виборювати право на місце в цьому дивізіоні в заключному поєдинку з лідерами – шотландцями, які ще не гарантували собі перше місце.

Група 3

Угорщина 1:1 Сербія (До перерви команди обмінялися голами після красивих комбінацій)

Туреччина 3:2 Росія (Господарі здійснили камбек з 0:1 після вилучення Семенова на 24-тій хвилині)

Серби провалюють цей розіграш Ліги Націй і в останньому матчі зіграють з росіянами, які попри поразку зберегли першу сходинку. Але не остаточно.

Група 4

Болгарія 1:2 Фінляндія (У фінів Пуккі забив м’яч і віддав асист до перерви, а господарі у другому таймі били два пенальті. Іванов не реалізував, а Ілієв забив)

Вельс 1:0 Ірландія (Скидання Бейла головою у ворота продовжив Брукс. Валлійці єдині у дивізіоні В не пропустили ще жодного м’яча)

Обидва переможці визначать володаря перепустки до дивізіону А в очному двобої 18 листопада. Як і болгари з ірландцями битимуться один з одним за право залишитися у дивізіоні В.

Дивізіон С

Група 2

Пн Македонія 2:1 Естонія (За тур до кінця турніру вже відомо, що естонці понижуються у класі)

Грузія 1:2 Вірменія (Хочолава відіграв увесь матч)

Група 3

Словенія 2:1 Косово (Вербич до заявки на гру не потрапив, а словенці вирвали перемогу на 90+3 хвилини завдяки пенальті)

Молдова 0:2 Греція (Фортуніс і Бакасетас забивали і асистували один одному ще до перерви)

Група 4

Албанія 3:1 Казахстан (На 25-тій хвилині Куат із Казахстану забив кіперу албанців Беріші з центра поля)

Білорусь 2:0 Литва

18 листопада в Албанії білоруси спробують пробитися до дивізіону В.