Забили два м'ячі за дві хвилини! Барселона долає Наполі і проходить в чвертьфінал ЛЧ. ВІДЕО

Барселона після нічиєї у першому поєдинку з Наполі (1:1) зуміла вибороти путівку до чвертьфіналу ЛЧ у матчі-відповіді, який проходив в Іспанії.

Уже на старті поєдинку підопічним Чаві вдалося приголомшити свого суперника. За дві хвилини вони двічі забили неаполітанцям.

Спочатку, на 15-й хвилині, Фермін Лопес замкнув простріл з лівого флангу від Рафіньї точним ударом у кут воріт і вивів каталонців уперед – 1:0.

За дві хвилини Барселона подвоїла перевагу. Гравці іспанської команди розігнали швидку контратаку, Рафінья увійшов до штрафного майданчика і крутив у дальній кут воріт – м'яч влучив у стійку, але першим на добиванні опинився Жоау Канселу і португалець в дотик відправив "шкіряного" у сітку воріт – 2:0.

Після такого "холодного душу" повернув Наполі до гри Ррахмані. Саме гравець збірної Косово на 30-й хвилині після передачі з флангу пробив точно під стійку воріт Тер Стегена і відквитав один м'яч – 2:1.

У другому таймі Барселона змарнувала цілу низку моментів. Небезпечні нагоди мали Рафінья, Левандовський Гюндоган і Ямал (на 68-й хвилині він таки відправив м'яч у сітку воріт, але гол не зарахували через офсайд). Та забити гравцям каталонської команди не вдавалося, то футболістів підводила точність, то голкіпер Наполі Мерет дуже надійно діяв на лінії воріт.

Ледь не покарав іспанців за таку реалізацію Ліндстрем. Після подачі з флангу норвежець пробивав головою з близької відстані, однак м'яч пройшов поруч зі стійкою.

На 83-й хвилині Барселоні таки вдалося зняти усі питання щодо того, хто проходить далі. Колектив Ла Ліги розіграв чудову комбінацію, яка завершилася голом: Гюндоган віддав розрізну передачу до штрафного майданчика на Ферміна, той викотив на порожні ворота Левандовському і поляк не схибив – 3:1

Відігратися Наполі не встиг. Тож Барселона перемагає 3:1 в Іспанії і з рахунком 4:2 за сумою двох матчів проходить до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.