Ліга чемпіонів! Боруссія дотискає ПСВ і пробивається до чвертьфіналу ЛЧ. ВІДЕО

Боруссія завоювала передостанню путівку до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Перший поєдинок між командами, який пройшов у Нідерландах, завершився з рахунком 1:1. Тож усе вирішувалося у матчі-відповіді.

Вже на 3-й хвилині зустрічі гравці Боруссії повели у рахунку. Джейдон Санчо завдав точного удару з-за меж штрафного майданчика у кут воріт – м'яч від стійки залетів у сітку – 1:0

Після цього чудовий момент змарнував Фюллькруг. Нападник господарів отримав м'яч перед воротами ПСВ, але він примудрився з близької відстані схибити.

Згодом, майже з меж воротарської зони Мален добивав по воротах суперника, але Бенітес парирував цей удар з декількох метрів.

ПСВ у першому таймі майже нічого не створив, але вже по перерві гості ледь не зрівняли рахунок. Лосано стріляв з дальньої відстані і лише стійка врятувала Боруссію.

На 64-й хвилині Фюллькруг міг забивати, але його удар в протихід потягнув голкіпер ПСВ. На 77-й хвилині нападник Боруссії таки відправив м'яч у сітку воріт нідерландців, але головний арбітр після підказки рефері VAR цей гол скасував через положення поза грою.

На останній доданій хвилині до основного часу Марко Ройс зняв усі питання про переможця зустрічі. Захисник ПСВ намагався вибити м'яч, але підсковзнувся, Ройс вийшов віч-на-віч із голкіпером та впевнено його переграв – 2:0.

Тож дортмундська Боруссія перемагає ПСВ 2:0 і виходить у чвертьфінал ЛЧ.