Ліга чемпіонів. Фантастична швидкість Мудрика рятує Шахтар у матчі з Селтіком. ВІДЕО

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів сенсаційний Шахтар, який здивував розгромом Лейпцига, у Варшаві приймав Селтік.

Селтік вже на другій хвилині показав Шахтарю, що шотландську команду не варто недооцінювати. Степаненко помилився на власній половині поля і О'Райлі вивів Фурухасі віч-на-віч із Трубіним. Український голкіпер ногою відбив м'яч, який нападник Селтіка направляв точно у кут воріт донецької команди – сейв.

Активність гостей принесла їм результат на 10 хвилині. Хакшабанович віддав Хатате, а японець пробив (за допомогою рикошету від Бондаренка) точно повз Трубіна – 0:1.

Підропічні Йовічевича пристосувалися до суперника ближче до середини першого тайму і потім показали свої козирі. На 29 хвилині Судаков класним пасом розрізав оборону шотландців, чим ідеально скористався Мудрик. Лідер гірників на швидкості втік від захисника і пробив під поперечку воріт Харта – 1:1!

Майже одразу Шахтар забив ще один м'яч, але порадіти футболісти української команди не встигли. Арбітр скасував гол Шведа через те, що Мудрик випустив м'яч за межі поля в гольовій атаці.

Другий тайм розпочався з підступного удару Жоти. Португалець змістився з флангу і пробив по воротах Трубіна, який, здавалося, невдало відбив перед собою – захисники винесли м'яч із небезпечної зони.

Мав виривати перемогу для Селтіка Якумакіс. Грецький нападник з меж штрафного майданчика пробив повз дев'ятку воріт Трубіна.

Так само пробачив захист українців Маеда. Японець після передачі з флангу міг влучити в порожній кут воріт Шахтаря, але не зумів як слід пробити.

Шахтар відбився від атак Селтіка і втримав нічию.