Ліга чемпіонів. Казка Мілана, Мудрик не рятує Челсі в матчі з Реалом. ВІДЕО

Реал після домашньої перемоги (2:0) завітав в гості до Челсі.

Команді Лампарда з перших хвилин матчу було необхідно йти в атаку, але спроби господарів створити небезпеку біля воріт Куртуа мадридці на досвіді розбивали.

За стартові 45 хвилин гри найнебезпечнішу нагоду лондонців мав Канте, який з меж штрафного майданчика гостей поспіхом пробив поруч зі стійкою.

Реал відповів ударом Модрича з гострого кута (Кепа потягнув) і нагодою Вінісіуса Жуніора (вінгер злету не зумів замкнути простріл) після передачі того ж Модрича.

У компенсований до першої половини час змарнував найкращий шанс Челсі (за два матчі) Кукурелья. Джеймс прострілив на дальню стійку воріт мадридців, де ніким не прикритий Кукурелья зміг прийняти м'яч, подивитися на ворота Реала і пробити – Куртуа в шаленому стрибку потягнув удар іспанця!

На початку другого тайму Челсі змарнував ще один момент. Все той же Канте з лінії воротарського майданчика гостей пробивав по воротах Куртуа – на шляху м'яча встиг опинитися Мілітао!

Лондонці тиснули, а забив Реал! Родріго втік з флангу на ворота Челсі, прострілив на Бензема, француз не влучив по м'ячу, але на підбиранні опинився Вінісіус Жуніор, який повернув м'яч під удар Родріго – 0:1!

Лампард кинув у бій Мудрика (а ще Стерлінга, Маунта і Фелікса), а забили знову мадридці.

Вінісіус Жуніор після вривання у вільну зону віддав передачу на Вальверде, уругваєць втік від підкату Мудрика, спокійно обіграв Сілву і покотив повз Кепу на Родріго – бразилець некваплячись відправив м'яч у сітку – 0:2!

Команда Карло Анчелотті за сумою двох матчів громить Челсі – 4:0!

У паралельній зустрічі Наполі вдома потрібна була лише перемога в битві з Міланом.

Підопічні Піолі, витримавши стартовий тиск неаполітанців, показали свій козир – швидкі контратаки. Рафаель Леау на 21 хвилині заробив пенальті, який змарнував Жиру. Француз несильним ударом в кут хотів переграти Мерета, але голкіпер господарів не дав себе перехитрити – сейв!

Жиру після такого епізоду змарнував ще один шанс (з близької відстані пробив у голкіпера Наполі), але під завісу першої половини француз виправився. Леау перехопив м'яч на свої половині поля, обіграв на швидкості трьох суперників і викотив повз Мерета на Жиру. Форвард з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт – 1:0.

Неполітанці мали достатньо часу, щоби перевернути хід поєдинку, проте підвела реалізація. Кварацхелія на 82 хвилині змарнував пенальті. Грузинський вінгер Наполі пробив у схожому на Жиру стилі – несильно в кут – Меньян потягнув удар півзахисника!

На свій м'яч Наполі все ж награв. Вже у компенсований до другого тайму час Осімхен після подачі Распадорі ударом головою відправив м'яч у сітку воріт Мілана – 1:1.

Мілан за сумою двох матчів (2:1) проходить у півфінал!