Ліга чемпіонів. Ман Сіті із пента-триком Голанда знищує Лейпциг, а Інтер проходить Порту. ВІДЕО

Стали відомі переможці ще двох пар 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Манчестер Сіті вдома приймав Лейпциг (перший матч 1:1), а Інтер на виїзді грав із Порту (у першому поєдинку італійці перемогли 1:0).

Манчестер Сіті – Лейпциг

Містяни могли забивати уже на 11-й хвилині. Аке з власної половини поля зробив закидання на Голанда, норвежець оббіг двох захисників і вийшов віч-на-віч із голкіпером, але переграти Бласвіха, який вчасно вийшов із воріт, нападнику Ман Сіті не вдалося.

Проте вже у середині зустрічі Голанд реабілітувався. Господарі поля отримали право пробити пенальті: після удару головою від Родрі м’яч влучив у руку Генріхсу. Проте одинадцятиметровий арбітр призначив лише після перегляду відеоповтору. До удару підійшов саме Голанд і форвард із позначки прошив голкіпера гостей – 1:0.

Майже одразу містяни подвоїли перевагу. Підопічні Гвардіоли запресингували суперника і Де Брюйне пробивав із-за меж штрафного майданчика – м’яч влучив у поперечку та вилетів у поле. Першим на добиванні опинився Голанд, який головою добив у порожній кут воріт – 2:0.

Наприкінці першого тайму міг забивати Гюндоган, але його постріл із меж штрафного майданчика парирував Бласвіх.

Та на перерву містяни пішли з перевагою у три голи. Сталося це у доданий час. Після подачі з кутового Діаш завдав удару головою, м’яч влучив у стійку, прокотився по лінії воріт, звідти його намагався вибити Айдара, але влучив у Голанда, який у такий спосіб оформив хет-трик – 3:0.

На старті другої половини Ман Сіті продовжили побиття суперника. Після передачі від Гріліша Гюндоган з майже з лінії штрафного майданчика відправив м’яч у кут воріт Лейпцига – 4:0.

На 54-й хвилині Голанд оформив покер. Після навісу з кутового Бернарду Сілва скинув головою на дальню стійку, де Голанд з декількох метрів пробивав по воротах. Бласвіх відбив. На добиванні опинився Аканджі, але і його удар голкіпер Лейпцига. Та м’яч знову відлетів до Голанда, який уже вколотив його у сітку – 5:0.

На цьому норвезька машина не заспокоїлася і він відзначився вп’яте на 57-й хвилині. Після подачі з правого флангу Аканджі пробивав по воротах – Бласвіх на реакції відбив перед собою. М’яч знову відлетів прямо на Голанда, який у дотик відправив його у кут – 6:0. Пента-трик від нападника Ман Сіті!

Масну крапку в зустрічі поставив Де Брюйне. Капітан Ман Сіті дальнім ударом відправив м'яч у верхній кут воріт Бласвіха – 7:0.

Містяни дуже впевнено розбивають Лейпциг і проходять до наступної стадії.

Порту – Інтер

На відміну від "зливи" голів у матчі Манчестер Сіті – Лейпциг, у поєдинку Порту з Інтером команди не забивали. Португальці тиснули на свого суперника, але досягти бажаного результату їм не вдалося. На останніх хвилинах зустріч відбувалося справжнє божевілля біля воріт Інтера. Спочатку Думфріс врятував свою команду, зупинивши м’яч на лініх воріт. Потім була стійка та поперечка, але м’яч просто не йшов у ворота міланської команди.

0:0 – нічия на користь італійців, які за сумою двох матчів (1:0) проходять до 1/4 фіналу ЛЧ.