Ліга чемпіонів. Ман Сіті робить камбек з 0:2, а Боруссія виходить у плей-оф ЛЧ з пекельної групи. ВІДЕО

Черговий ігровий день у Лізі чемпіонів подарував масу емоцій.

Найбільшу сенсацію вечора ледь не зробив Лейпциг у матчі з Манчестер Сіті. Після першого тайму німці завдяки дублю Опенди перемагали 2:0. Утім, у другій половині зустрічі містяни забили три м’ячі (Голанд, Фоден та Альварес) і тріумфували з рахунком 3:2.

Найбільша інтрига була в групі F (Боруссія Дортмунд – 7 очок, ПСЖ – 6, Мілан – 5, Ньюкасл – 4). Утім, після ігрового дня путівку Боруссія гарантувала собі путівку у плей-оф Ліги чемпіонів. Дортмундський колектив в Італії переміг Мілан з рахунком 3:1 і очолив групу. У паралельному матчі ПСЖ на останніх хвилинах завдяки пенальті врятував нічию у матчі з Ньюкаслом 1:1. Тож, за тур до кінця групового етапу ситуація у квартеті F виглядає наступним чином: Боруссія Дортмунд – 10 очок, ПСЖ – 7, Ньюкасл – 5, Мілан – 5. Тепер другу путівку до плей-оф ЛЧ розіграють три команди.

Усі результати ігрового дня: (відео оновлюється)