Шахтар дарує собі євровесну! Гірники здобули важливу перемогу в матчі ЛЧ. ВІДЕО

Шахтар у 5-му турі Ліги чемпіонів грав із Антверпеном. Минулий поєдинок завершився перемогою гірників з рахунком 3:2, хоч після першого тайму український колектив поступався 0:2.

Уже на 3-й хвилині підопічні Пушича створили перший небезпечний момент у зустрічі. Невертон з-за меж штрафного майданчика крутив у дальній кут, але м'яч пройшов поруч зі стійкою.

На 12-й хвилині Шахтар повів у рахунку. Зубков виконав навіс з лівого флангу на лінію воротарської зони, де Матвієнко, виграв позицію у суперника і в падінні ударом головою прошив голкіпера – 1:0.

У середині першого тайму гості мали можливість зрівняти рахунок. Баліквіша пробивав із меж штрафного майданчика, але Різник впевнено забрав м'яч до рук.

На 32-й хвилині голкіпер Шахтар врятував свою команду після потужного пострілу Муї – м'яч летів у кут воріт, але Різник перевів на кутовий.

На 40-й хвилині гірники мали супернагоду подвоїти перевагу. Невертон отримав передачу у воротарському майданчику Антверпена, але пробив у голкіпера. М'яч відлетів до Судакова, який з близької відстані завдав удару головою над поперечкою.

По перерві номінальні господарі поля створили ще один момент. Азаров сильно пробив майже з лінії штрафного майданчика – голкіпер Антверпена пальцями перевів м'яч у поперечку.

На 62-й хвилині воротар бельгійців дістав м'яч з-під поперечки після потужного пострілу від Степаненка.

Після цього Антверпен спробував влаштувати навалу на ворота Шахтаря, але гірники дуже добре зіграли в захисті і не дали супернику нічого зробити.

Уже в компенсований час міг закривати поєдинок Бондаренко. Півзахисник Шахтаря вийшов віч-на-віч із голкіпером, обіграв його, але слабко пробив по воротах і м'яч на лінії вибив Вермерен.

Після цієї перемоги Шахтар має 9 очок у групі H і вже точно гарантував собі плей-оф Ліги Європи. В Антверпена за тур до завершення групової стадії ЛЧ нуль очок і вони прощаються з мріями про євровесну.

Тепер гірники у заключному матчі групи H гратимуть проти Порту за вихід у плей-оф Ліги чемпіонів.