Ліга чемпіонів не для Динамо. Бенфіка відправляє киян в Лігу Європи. ВІДЕО

Дива не сталося.

Бенфіка просто знищила київське Динамо у першому таймі лісабонського поєдинку плей-оф раунду кваліфікації до Ліги чемпіонів.

Португальці з перших хвилин почали тиснути на захист команди Луческу. Українців більшу половину першого тайму тримав на плаву Бущан, який знову рятував (чого лише вартує сейв після удару через себе від Нереса).

Проте свого господарі все ж досягли. На 27 хвилині Нерес навісом знайшов на дальній стійці воріт Динамо ніким не прикритого Отаменді, який влучним ударом головою поцілив точно у ближній кут – 1:0.

Другий гол прийшов за 13 хвилин. Сирота на рівному місці подарував м'яч Рафі Сілві, який з близької відстані переграв Бущана – 2:0.

Довершив побиття гостей на 42 хвилині Нерес. Бразилець отримав м'яч від Гонсалу Рамуша і пробив точно у дальній кут воріт киян – 3:0.

Після перерви Бенфіка збавила оберти, але Динамо це не допомогло.

Сидорчук, якого за словами Луческу дуже не вистачило в першій грі, спробував з центра поля перекинути Влаходімоса – м'яч пройшов над поперечкою воріт господарів.

На 71 хвилині перевага португальського клубу за кількістю ударів була 15:2 (у площину – 6:0).

На 84 хвилині Енцо Фернандес пробачив Динамо. Муса прострілив на дальню стійку, Фернандес виграв боротьбу у захисника киян і пробив у кут воріт Бущана – сейв голкіпера киян.

Вже у компенсований до другого тайму час український воротар врятував свою команду ще раз, але цього була замало.

Динамо, на жаль, без шансів залишає Лігу чемпіонів. Єврокубковий шлях киян продовжиться в Лізі Європи.