Ліга чемпіонів. ПСЖ беззубо поступається Баварії, Мілан шокує Тоттенгем. ВІДЕО

Після мінімальної виїзної перемоги над ПСЖ Баварії вдома потрібно було втримати атаку паризького колективу.

Без травмованого Неймара парижани на старті гри не стали віддавати ініціативу мюнхенцям. Саме гості створили перший небезпечний момент у матчі. Всередині першого тайму Мендеш прорвався флангом і відпасував під удар Мессі – м'яч з ноги аргентинця в останній момент зняв Девіс, а потім Де Лігт на пару із Зоммером нейтралізували загрозу.

На такий випад ПСЖ Баварія відповіла зусиллями Мусіали. Молодий талант збірної Німеччини у чужому штрафному майданчику розхитав Данілу і пробив – Доннарумма свою команду врятував.

Останнє слово в першій половині було саме за гостями. Зоммер пішов у необдуманий обіграш і втратив м'яч. Вітінья таким подарунком ледь не скористався – португалець пробив по порожніх воротах господарів, але в останній момент з лінії воріт мюнхенців м'яч вибив Де Лігт.

Другий тайм розпочався з радості і засмучення гравців Баварії.

Чупо-Мотінг після подачі з флангу головою, мабуть, переправив м'яч у сітку воріт Доннарумми, але арбітр дуже швидко це гол скасував через офсайд у Мюллера.

Свій м'яч мюнхенці все ж забили. На 61 хвилині Мюллер на пару з Горецкою запресингували біля штрафного майданчика ПСЖ Вератті, Горецка отримав м'яч від Мюллера і відпасував на Чупо-Мотінга, якому залишилося поцілити з декількох метрів у порожній кут воріт Доннарумми – 1:0!

Гості могли відповісти миттєво. За дві хвилини подачу з кутового ударом головою завершував Рамос – Зоммер у майстерному стрибку перевів м'яч за межі поля.

Парижани спробували піти в атаку і притиснути Баварію до її воріт, але німецька команда, витримавши незначний тиск (з ще одним небезпечним ударом Рамоса), забила сама. На 89 хвилині господарі організували класну контратаку, яку влучним ударом в дальній кут воріт Доннарумми завершив Гнабрі – 2:0!

Баварія громить ПСЖ за сумою двох матчів – 3:0.

У іншому матчі ігрового дня Мілан у Лондоні втримав домашні 1:0 і відправив Тоттенгем на відпочинок.