Ліга чемпіонів. Реал добив Ліверпуль, а Наполі громить Айнтрахт. ВІДЕО

Після розгрому в Ліверпулі (2:5) команді Юргенна Клоппа залишалося сподіватися лише на диво у протистоянні з Реалом.

У Мадриді саме підопічні Карло Анчелотті зі старту зустрічі показали свої амбіції на перемогу в матчі. На 14 хвилині Вінісіус Жуніор після скидання від Рюдігера з близької відстані влучив у виставлену руку Аліссона.

За п'ять хвилин на допомогу гостям прийшов каркас воріт. Камавінга наважився на дальній удар, але м'яч прийняла на себе поперечина воріт мерсисайдців.

Ліверпуль прокинувся у другій половині першого тайму. Впродовж декількох хвилин підопічні Клоппа декілька разів загржували воротам господарів. Класні удари Нуньєса, Гакпо та Салаха Куртуа потягнув!

Другий тайм розпочався із супершансу Реала. Робертсон обрізався біля власного штрафного майданчика, Бензема м'яч перехопив і відпасував на Вальверде. Уругваєць вийшов віч-на-віч з Аліссоном, але пробив не надто вдало – бразильський голкіпер ногою відбив м'яч.

Все той же Вальверде міг забивати після навісу Модрича – м'яч після удару головою півзахисника господарів пролетів над поперечкою воріт Ліверпуля.

Ще одну класну нагоду змарнував на 69 хвилині Бензема. Француз отримав м'яч в штрафному майданчику гостей і пробив вище воріт.

Свого мадридці досягли на 79 хвилині. Ван Дейк вибив м'яч з-під ніг Бензема прямо на Вінісіуса Жуніора, бразилець пробити не зумів, але в падінні зорієнтувався і відпасував на все того ж Бензема – француз з декількох метрів переправив м'яч у сітку воріт гостей – 1:0!

Підопічні Карло Анчелотті довели матч до логічної перемоги. Реал вибиває Ліверпуль із Ліги чемпіонів.

У паралельному матчі Наполі вдома розгромив Айнтрахт – 3:0!