Побиття Ліверпуля. Реал знущається з команди Клоппа – 2:5. ВІДЕО

У матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль отримав шанс помститися Реалу за паризький фінал 2022 року

Мерсисайдці вийшли на домашній поєдинок із командою Анчелотті зарядженими на перемогу і після 15 хвилин гри здалося, що вона від підопічних Клоппа цього вечора нікуди не дінеться.

Вже на 4 хвилині гри Нуньєс скористався передачею Салаха і п'ятою переправив м'яч у сітку воріт Куртуа – 1:0.

Мабуть, інтенсивний початок гри від господарів деморалізував бельгійського голкіпера Реала, адже за десять хвилин Куртуа припустився жахливої помилки. Воротар гостей отримав передачу від партнера по команді, а потім несподівано відпустив м'яч просто під удар Салаху – 2:0!

Мадридці лише після такого подвійного удару мерсисайдців прокинулися. На 21 хвилині Вінісіус Жуніор влучним ударом у дальній кут воріт Аліссона підловив бразильського голкіпера – 2:1.

Ліверпуль міг повернути собі перевагу у два м'ячі, але захисники іспанського клубу не дозволили Нуньєсу з декількох метрів забити м'яч у ворота Куртуа.

Свій реверанс Курута Аліссон зробив на 36 хвилині. Голкіпер Ліверпуля влучив м'ячем у ногу Вінісіуса і той відлетів у сітку воріт господарів – 2:2.

Після перерви Ліверпуль ще раз викрив усі свої проблеми.

На 47 хвилині Модрич подачею зі стандарту знайшов у штрафному майданчику мерсисайдців ніким не прикритого Мілітао, який ударом головою вивів свою команду вперед у рахунку – 2:3!

Ще одна жахлива прикрість для команди Клоппа трапилася на 55 хвилині. Бензема обігрався з Родріго і пробив – м'яч після рикошету від Гомеса влетів у ворота – 2:4!

Ще одне вітання обороні Ліверпуля на 67 хвилині передав Бензема. Модрич перехопив м'яч у центрі поля, відпасував на Вінісіуса Жуніора, який в дотик переправив ігровий снаряд на француза. Володар Золотого м'яча обіграв Аліссона і відправив м'яч у порожній кут воріт господарів – 2:5!

Більше голів уболівальники не побачили. Виїзд Ліверпуля до Мадрида перетворився на формальність?

У паралельній зустрічі Наполі на виїзді впевнено переміг Айнтрахт – 0:2.