Ліга конференцій. Ворскла сенсаційно програє Ділі. ВІДЕО

Як і в першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій Ворскла не без пригод обіграла грузинську Ділу (2:1). За тиждень команді Скрипника було необхідно втримати мінімальну перевагу в рахунку вже у виїзному поєдинку.

У місті Горі місцева команда з перших хвилин матчу почала тиснути на гостей із Полтави. Гравці Діли виглядали набагато цікавіше і цілком заслужено ще до перерви вийшли вперед у рахунку.

На 45 хвилині гри господарі підловили на помилці голкіпера Ворскли Ісенка, який невдало кулаками вибив м'яч прямо на Сантоса. Бразилець пробив у поперечину воріт гостей, а на добиванні першим опинився Парулава – 1:0!

Перший по-справжньому небезпечний момент полтавці створили на 51 хвилині. Кане з меж штрафного майданчика після передачі від Степанюка пробив поруч зі стійкою воріт Кучеренка.

Грузинський колектив побачив, що Ворскла може атакувати і перехопили ініціативу назад.

Тиск на ворота української команди приніс Ділі результат на 71 хвилині. Гейл віддав пас з глибини на Ковталюка, а той втік від Чеснакова, обіграв Ісенка і спокійно відправив м'яч у сітку воріт – 2:0!

За дві хвилини подарував українським вболівальникам надію Степанюк. Атакувальний гравець Ворскли скористався помилкою оборонців господарів і, обігравши голкіпера Діли, забив м'яч у порожні ворота – 2:1!

На жаль, оборона Ворскли цього вечора не вразила надійністю. На 86 хвилині Гейл скористався довгим пасом від партнера по команді,  виграв боротьбу в захисника і відправив м'яч у сітку воріт Ісенка – 3:1.

Беззуба Ворскла відігратися не змогла – Діла проходить далі. Україна втрачає першу команду в єврокубках.