Ліга конференцій. Ворскла вириває перемогу в грузинської Діли. ВІДЕО

Перший тайм другого раунду кваліфікації Ліги конференцій між Ворсклою і грузинською Ділою подарував вболівальникам аж два по-справжньому небезпечні моменти.

Номінальні гості на 19 хвилині могли забити зусиллями українця Ковталюка. Форвард Діли, отримавши м'яч після прориву флангом від Гейла, з близької відстані не зумів переграти Ісенка – сейв голкіпера полтавців.

Ворскла відповіла у наступній атаці. Кане втік від захисників грузинської команди, вийшов віч-на-віч із голкіпером Діли Кучеренком і пробив – м'яч влучив у стійку і відлетів у поле.

Наступного цікавого епізоду глядачам довелося чекати майже там. На 57 хвилині півзахисник Діли Віктор прострілив у штрафний майданчик Ворскли, а Ковталюк, відірвавшись від опонентів переправив м'яч у сітку воріт Ісенка – 0:1.

Гол гостей розбудив команду Скрипника. Полтавці пішли в атаку і досягли свого на 73 хвилині. Юрченко віддав на ривок Феліпе, а той, вигравши боротьбу у захисника, вийшов віч-на-віч із Кучеренком і перекинув того – 1:1!

Українська команда до останнього тисла на оборону Діли. Це принесло результат вже у компенсований до другого тайму час. Кучеренко кулаком перервав передачу Феліпе, м'яч на лінії штрафного майданчика підібрав Кане і злету пробив у дальню дев'ятку воріт грузинської команди – 2:1!