Ліга націй. Іспанія показала Україні, як можна перемагати збірну Італії. ВІДЕО

У Нідерландах відбувся другий півфінал Ліги націй, в якому Іспанія зустрілася зі збірною Італії.

Команди обмінялися голами на старті зустрічі. Вже на третій хвилині вдалося забити Єремі Піно, але за 8 хвилин рахунок став рівним – Чіро Іммобіле реалізував пенальті – 1:1.

Долю путівок у фінал вирішив гол футболіста, який вже наступного тижня має стати гравцем Реала. Нападник Еспаньйола Хоселу вийшов на поле на 84 хвилині, а на 88 забив переможний м'яч, підкарауливши відскок біля воріт Доннарумми – 2:1!

Підопічні Луїса де ла Фуенте вийшли в фінал Ліги націй, де іспанцям опонуватиме збірна Хорватії.