Ліга націй. Збірна України за тайм знищує Вірменію. ВІДЕО

Збірна України у номінально домашньому поєдинку з Вірменією зіштовхнулася з проблемами, які не дозволили нашій команді пройти Уельс.

Олександр Петраков випустив на поєдинок у Лодзі атакувальний стартовий склад. Але саме гра в атаці розчарувала вболівальників у першому таймі зустрічі. За 45 хвилин гри господарям вдалося створити лише два небезпечні моменти. Спочатку Яремчук після прострілу Мудрика пробивав у ближній кут воріт Юрченка – голкіпер вірменів ногою відбив м'яч.

Близьким до гола був Віктор Циганков. Вінгер Динамо дальній ударом перевірив пильність Юрченка. Воротар гостей відбив м'яч у стійку власних воріт, а потім забрав його до рук.

Після перерви гості одразу ж показали зуби.

Півзахисник Астани Камо Оганесян на фланзі завдяки швидкості обійшов Іллю Забарного, але проштовхнути м'яч повз Андрія Пятова вірмену не вдалося.

Українці відповіли активністю Руслана Малиновського. Лідер Аталанти завдав декілька хороших ударів, які на 61 хвилині увінчав результативним пострілом. Караваєв на фланзі обігрався з Циганковим і віддав пас під удар Малиновському. Хавбек із лінії штрафного майданчика пробив точно у кут воріт збірної Вірменії – 1:0!

На 68 хвилині вже Андрію Пятову довелося рятувати збірну України від пропущеного м'яча. Забарний зрізав у власні ворота після прострілу гравця збірної Вірменії з флангу. Пятов встиг зреагувати і у стрибку відвести загрозу.

Зняв питання про переможця зустрічі Олександр Караваєв. На 77 хвилині правий захисник української команди, скориставшись помилкою суперника, з лівої пробив точно у дальній кут воріт Юрченка – 2:0!

До розрому рахунок довів Віталій Миколенко. На 84 хвилині гравець Евертона до останнього зіграв під час атаки збірної України, за що був винагороджений фартом. Рикошет від українця - і м'яч у сітці воріт гостей – 3:0!

Україна здобуває другу перемогу у двох матчах Ліги націй, а Андрій Пятов на мажорній ноті завершує кар'єру у складі збірної!