Ліга націй. Гол Циганкова і сейв Луніна допомогли Україні обіграти Ірландію. ВІДЕО

Олександр Петраков після нещастя з Уельсом вдався до експериментів зі складом. Фахівець вдався до улюбленої схеми з п'ятьма захисниками і повністю (за винятком Миколенка) оновив стартовий склад на матч зі збірною Ірландії:

Старт зустрічі виявив усі проблеми цього складу і самої схеми. Основна біда – незіграність. Ірландці цікавіше діяли біля чужих воріт і впевнено захищали свої.

Перший небезпечний момент створили саме господарі. Найт наважився на дальній удар, з яким впорався Лунін.

Українці відповіли голом від Качараби, але арбітр зустрічі Філіп Глова скасував забитий захисником м'яч через офсайд у Довбика.

Невдалу гру першої половини Олександр Петраков вирішив виправити заміною Зубкова. Футболіста Ференцвароша змінив Циганков і це миттєво дало результат. На 48 хвилині вінгер Динамо ударом зі штрафного поцілив у дальній кут воріт Келлехера – 0:1!

Гол гостей змусив ірландців йти в атаку. Господарі намагалися тиснути на ворота Андрія Луніна і найбільша небезпека прийшла зі стандарту. Даффі після подачі з флангу пробив під поперечку воріт української команди – Лунін у стрибку перевів м'яч у каркас власних воріт.

На останніх хвилинах міг оформити дубль Віктор Циганков, але оборонець господарів не дав українському півзахисникові вдруге засмутити Келлехера.

1:0 - Україна втримала переможний результат. Команда Петракова вдало розпочинає боротьбу у Лізі націй.