Ліга Європи. Аталанта із Малиновським зламала опір Олімпіакоса. ВІДЕО

Українець Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі Аталанти в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

Греки у першому таймі приголомшили команду Гасперіні курйозним голом Тікіньйо. На 16 хвилині бразилець наважився на дальній удар, який завершився успіхом – 0:1.

До перерви Малиновському і партнерам зрівняти рахунок не вдалося. Сам українець намагався загострювати, але його ліву ногу пильнували одразу декілька гравців суперника.

Перевернути гру господарі змогли після перерви. Берат Джимсіті вистрілив дублем! Спочатку на 61 хвилині албанець відгукнувся на подачу з кутового від Копмайнерса – 1:1.

А за 3 хвилин все той же захисник Аталанти скористався неузгодженістю дій гравців Олімпіакоса і з меж штрафного майданчика пробив у дальній кут воріт Вацліка – 2:1!

Одразу після цього Гасперіні дав відпочити Малиновському, замінивши українця.

Аталанта втримала переможний результат, але доля путівки до наступного раунду визначиться у Греції.