Ліверпульське диво з іншої сторони. Слова Мессі і Вальверде в перерві історичного матчу Ліги Чемпіонів

Залаштунки легендарного матчу показали фанатам.

У сьомій серії серіалу Matchday, присвяченому минулому сезону Барселони, були показані всі події вже легендарного матчу Ліги Чемпіонів з Ліверпулем. Півфінал, у якому команда Клоппа зробила майже неможливе і відіграла виїзні 0:3, вийшовши в головний матч турніру, продемонстрували з боку каталонців. Зокрема, тренер Барси Ернесто Вальверде і капітан команди Ліонель Мессі звернулися до гравців у перерві.

Тренер команди звернув увагу підопічних на недолік у грі. Наставник після програного першого тайму з рахунком 0:1 і через емоційний посил намагався змусити команду зіграти інакше:

У нас виникають проблеми, коли вони пресингують. Нам не вдається перевести м’яч на фланги. Вам потрібно трохи розкритися. Якщо ми це зробимо, то зможемо грати в пас. Треба трохи вийти з-під пресингу. Кожна наша атака буде завершуватися небезпечним моментом – сто відсотків. Вам треба дістатися до їхнього штрафного майданчика. Чорт забирай, вперед, хлопці!

Підтримав наставника Ліонель Мессі:

Давайте вперед! Давайте атакувати, ви можете це робити. Не будемо закриватися в обороні. Ми заб’ємо. На потрібен гол, потрібно забити