Лунін і Реал виходять 1/4 фіналу ЛЧ. Сейви українця допомагають пройти Лейпциг. ВІДЕО

Реал у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на Сантьяго Бернабеу грав із Лейпцигом (у першій зустрічі іспанці перемогли 1:0).

У воротах мадридців вийшов Андрій Лунін, який став головним героєм першого поєдинку. Та роботи в українця у першому таймі другого матчу майже не було. За 45 хвилин гравці Лейпцига лише один раз завдали удару в площину воріт – перед перервою з меж штрафного майданчика під поперечку пробив Сімонс, але Лунін впевнено відбив цей удар.

Також на 10-й хвилині Шешко вийшов віч-на-віч із голкіпером Реала, але переграти українця йому не вдалося. Та цей сейв не пішов до активу Луніна, оскільки в нападника Лейпига зафіксували положення поза грою.

Протягом першого тайму Реал теж не створив гольових нагод біля воріт суперника. Більше того, підопічні Анчелотті жодного разу не пробили в площину.

Уже по перерві біля воріт Луніна виник небезпечний момент. Українець невдало зіграв на виході з воріт і його прокинув Опенда, але поки гравець Лейцпцига обводив захисника, то голкіпер Реала встиг виправив свою помилку і забрав м’яч до рук.

У другому таймі вершкові почали гостріше діяти попереду і пішли небезпечні моменти. Спочатку, на 63-й хвилині, Родріго стріляв із меж штрафного майданчика у ближній кут, але воротар Лейпцига Гулачі відбив на кутовий.

А вже за дві хвилини Реал повів у рахунку. Господарі розігнали швидку контратаку і Беллінгем передачею до штрафної зони суперника вивів на удар Вінісіуса, який пробив точно у кут – 1:0.

Та радість мадридців була недовгою. На 68-й хвилині Лейпциг забив. Раум виконав подачу з лівого флангу, Начо не втримав Орбана, який у дотик головою з меж з лінії воротарської зони пробив повз Луніна – 1:1.

Після цього гості на піднесенні понеслися тиснути Реал, але захист Королівського клубу та Лунін діяли злагоджено. На 74-й хвилині українець парирував удар Шешко з-за меж штрафного майданчика, а на 80-й хвилині голкіпер Реала зафіксував м'яч у руках після потужного пострілу з дальньої відстані від Генріхса. Загалом, протягом зустрічі українець здійснив три сейви.

Поєдинок завершився з рахунком 1:1 і Реал за сумою двох матчів (2:1) долає Лейпциг та проходить до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.