Лунін нарешті відіграв сухий матч за Реал. Команда Анчелотті перемагає Хетафе. ВІДЕО

У 8-му турі Ла Ліги Реал Мадрид на виїзді грав з Хетафе. У воротах королівського клубу знову з’явився Андрій Лунін.

Уже на перших хвилинах зустрічі гості вийшли вперед. Після подачі з кутового Едер Мілітао виграв повітря у суперників і головою переправив м’яч у сітку воріт Хетафе – 0:1.

Наступний удар у площину воріт гравці Реала нанесли уже під завершення першого тайму, коли Родріго пробивав головою у кут, але голкіпер Хетафе впевнено забрав м’яч до рук.

Щодо господарів, то вони вирішили не надто напружувати Луніна. Жодного удару в площину воріт українця. У першому таймі воротар частіше грав ногами, ніж руками.

Але вже одразу по перерві гравці Хетафе зі штрафного пробили по воротах Луніна і українцю довелося вступити в гру. Щоправда, удар вийшов слабким і воротар Реала впевнено забрав м’яч до рук.

Ще за декілька хвилин Луніну уже довелося уже по-справжньому рятувати. Аленья з-за меж штрафного майданчика пробивав під самісіньку стійку, але український кіпер у стрибку здійснив ефектний сейв.

На 57-й хвилині м'яч знову опинився у сітці воріт Хетафе, але арбітр скасував цей гол після підказки VAR. Родріго перебував у офсайді. І після цього небезпечних моментів у матчі не було. Реал впевнено контролював гру, не давши супернику створити бодай щось.

Тож перемога Реала. Мадридці уперше цього сезону не пропускають у Ла Лізі, а Андрій Лунін нарешті провів сухий матч за вершкових.