Лунін тягнув, але пропустив наприкінці. Атлетико вириває нічию у Реала. ВІДЕО

Мадридське дербі на Сантьяго Бернабеу – Реал у 23-му турі Ла Ліги приймав Атлетико. У воротах вершкових втретє поспіль вийшов Андрій Лунін (до цього він грав з Лас-Пальмас і Хетафе).

Протягом першого тайму українець здійснив два ефектні сейви. Спочатку, на 8-й хвилині Лунін парирував удар Морати. Нападник Атлетико стріляв із меж штрафної зони, але голкіпер Реала у стрибку відбив.

А на 23-й хвилині Лунін ще раз врятував Реал. Українець потягнув удар Вітселя головою з близької відстані.

Натомість, підопічні Анчелотті свою нагоду в першій половині зустрічі реалізували. На 20-й хвилині відзначився Діас. Після серії передач та рикошетів іспанець отримав м'яч у штрафній зоні Атлетико і з декількох метрів він переграв голкіпера – 1:0.

Одразу по перерві, на 48-й хвилині, гравці Атлетико зуміли забити. Після подачі з кутового від Грізманн Савич переправив м'яч головою у сітку воріт. Утім, радість "матрацників" перервав арбітр VAR. Саме він підказав головному рефері не зараховувати гол, оскільки під час удару Сауль, який перебував у офсайді, заважив зіграти Луніну.

На 76-й хвилині Лунін знову врятував Реал. Менді обрізався на лівому фланзі і його обкрів Корреа, аргентинець пройшов по флангу і прострілив до воротарського майданчика на Грізманна, який пробив п'ятою – голкіпер Реала був на висоті.

Та наприкінці зустрічі, вже у доданий час, Атлетико вирвав нічию. Після навісу з флангу Депай скинув на лінію воротарської лінії, куди вбіг Льоренте, який ударом головою з близької відстані переграв Луніна – м'яч від поперечки залетів у сітку – без шансів для українця – 1:1.

Реал продовжує лідирувати у чемпіонаті Іспанії і має 58 очок. У спину мадридцям дихає Жирона, в якої на 2 пункти менше.