Лунін врятував від гола після провалу захисту. Українець зробив суперсейв. ВІДЕО

Реал Мадрид у 20-му турі Ла Ліги на виїзді грав із Хетафе. У воротах Королівського клубу знову вийшов Андрій Лунін.

Як і в попередньому матчі із Лас-Пальмасом, в українця майже не було роботи в першому таймі, але потім в другій половині зустрічі захисники вирішили додати роботи своєму голкіперу.

На 73-й хвилині Камавінга обрізався біля власних воріт – його обікрав Мілья. Гравець Хетафе віддав далі до штрафного майданчика на Майораля, який потужно пробив з близької відстані. На щастя, Лунін встиг вийти з воріт і зреагувати на цей сильний удар – українець руками перевів м'яч у стійку.

(Суперсейв Луніна на 3:44 у відеоогляді)

Завдяки цьому сейву Лунін залишив свої ворота сухими, а сам Реал переміг із рахунком 2:0. Обидва м'ячі забив Хоселу.

Спочатку, ще на 14-й хвилині, нападник Реала замкнув навіс з флангу від Васкеса і прошив головою голкіпера.

А потім, уже на 56-й хвилині, Вінісіус віддав на лінію штрафного майданчика на Хоселу, який підлаштував м'яч під удар і пробив точно у кут.