Лунін відіграв на нуль! Реал у матчі з двома автоголами знищує суперника. ВІДЕО

У 28-му турі чемпіонату Іспанії мадридський Реал дуже впевнено переміг Сельту (4:0).

Спочатку, на 21-й хвилині, відзначився Вінісіус. Після подачі з кутового Рюдігер завдав удару головою і Гвайта парирував, але першим на добиванні опинився Вінісіус, який з другої спроби відправив м'яч у сітку воріт – 1:0

Мадридці переїхали свого суперника вже у другому таймі. Допомогли у цьому два автоголи. На 79-й хвилині Рюдігер виграв повітря після подачі з кутового і пробив головою – м'яч влучив у поперечку відлетів у голкіпера Сельти Гвайти і від нього відправився у сітку – 2:0.

Наступний автогол стався на 88-й хвилині. Вінісіус навісив до штрафного майданчика, голкіпер помилився на виході і Домінгес випадково відправив м'яч у сітку воріт – 3:0.

Масну крапку вже на останніх секундах поставив Гюллер. Кроос розрізною передачею вивів турка на побачення з голкіпером, той обіграв воротаря і покотив м'яч у сітку – 4:0.

Андрій Лунін у цій зустрічі майже не мав роботи. Гравці Сельти лише одного разу пробили у площину воріт – наприкінці першого тайму Яспас крутив у дальній кут, але українець впевнено забрав м'яч до рук. (цей момент на 2:06 у відеоогляді)

У підсумку голкіпер Реала отримав 7,2 бала від WhoScored за цей поєдинок. Для Луніна це 10-й сухий матч цього сезону.