Лунін вийшов у основі і Реал сенсайціно не виграв. Українець пропустив шалений м'яч. ВІДЕО

Дебютний матч Андрія Луніна за Реал цього сезону вийшов провальним. Мадридці змарнували шанс обійти Барселону в турнірній таблиці, втративши перемогу у поєдинку з Осасуною.

Підопічні Карло Анчелотті зусиллями Вінісіуса Жуніора вийшли вперед на 42 хвилині матчу. Бразилець, мабуть, робив подачу на когось з партнерів, але м'яч, промайнувши всіх гравців, влетів точно у дальній кут воріт Еррери – 1:0.

Гості відповіли після перерви. На 50 хвилині Гарсія навісив на Кіке, а той потилицею відправив м'яч у альню дев'ятку воріт Луніна – 1:1.

Мадридці мали час, щоби вирвати перемогу і мали свої шанси. Чого лише вартує пенальті на 79 хвилині. Гарсія штовхнув Бензема, який виходив віч-на-віч з Еррерою і арбітр після допомоги відеоасистентів призначив одинадцятиметровий удар, а порушник отримав червону картку. Сам же Бензема і взявся виконувати пенальті, але пробив француз невдало – м'яч від поперечки полетів вище воріт.

За декілька хвилин Бензема забив, проте мінімальний офсайд не дозволив відсвяткувати гол господарям.

До останніх хвилин Реал намагався здобути необхідний результат. Мадридці подавали, прострілювали, били – все неточно.

Осасуна вистояла і цим дозволила Барселоні очолити турнірну таблицю Ла Ліги. Андрій Лунін не врятував Реал, який має скаржитися на свою реалізацію.