Лунін виправдав очікування. Реал переможно стартує в Ла Лізі. ВІДЕО

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі Реала на матч стартового туру Ла Ліги із Атлетиком.

У першому таймі зустрічі в українця, який змінив у воротах мадридців травмованого Куртуа, майже не мав роботи. Баски завдали лише один удар по воротах Луніна – ексгравець Дніпра та Зорі зі спробою гравця господарів легко впорався.

Без феєрії в атаці Реал зумів ще до перерви двічі забити Атлетику. На 28 хвилині Родріго з меж штрафного майданчика потужним ударом у ближній кут підловив голкіпера басків Сімона – 0:1!

На 36 хвилині дебютним голом в офіційному матчі за Реал відзначився Джуд Беллінгем. Ексгравець дортмундської Боруссії після подачі Алаби з кутового ударом злету відправив м'яч (з відскоком від газону) в дев'ятку воріт господарів – 0:2.

У другому таймі Атлетик міг відквитати один м'яч після подарунку Крооса. Досвідчений німецький футболіст втратив м'яч біля власного штрафного майданчика, господарі вивели Беренгера на ударну позицію і той пробив – Лунін вже збирався рятувати свою команду, але під м'яч стрибнув Чуамені, якому вдалося відбити ігровий снаряд на кутовий.

Реал впевнено довів матч до перемоги. Андрій Лунін відіграв на нуль.