Лунін здійснив два суперсейви, але все одно пропустив! Реал знищив Валенсію 5:1. ВІДЕО

У 13-му турі Ла Ліги Реал вдома розбив Валенсію Романа Яремчука з рахунком 5:1.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі мадридців і на перших хвилинах двічі врятував вершкових від пропущеного м'яча. Спочатку, на 10 хвилині, український голкіпер потягнув постріл Дуро з меж воротарської зони.

А згодом, на 15-й хвилині, нападник Валенсії вибіг віч-на-віч із Луніним і сильно пробив із близької відстані, але і тут воротар Реала був на висоті та парирував удар.

На жаль, втримати свої ворота сухими Луніну не вдалося. На 88-й хвилині він пропустив. Підставив українця Начо. Саме він не втримав Дуро, який після подачі з правого флангу в дотик прошив воротаря Реала – 5:1. З таким рахунком матч і завершився.

У підсумку, цей пропущений м'яч підсував оцінку Луніну. Відомий статистично-аналітичний портал WhoScored поставив йому 6,8 бала.