Лунін здійснив ефектний сейв! Українець відіграв на нуль у матчі Реала в Ла Лізі. ВІДЕО

Мадридський Реал у 14-му турі Ла Ліги на виїзді переміг Кадіс з рахунком 3:0 (дубль Родріго та гол Беллінгема).

У стартовому складі вершкових вийшов Андрій Лунін і він безпосередньо долучився до тріумфу Королівського клубу. Голкіпер Реала здійснив декілька сейвів і не дозволив супернику забити.

На 39-й хвилині Лунін у ефектному стрибку відбив удар з-за меж штрафного майданчику під стійку від Марті.

На 68-й хвилині Лунін здійснив ще один сейв. Гомес пробивав майже з лінії воротарської зони, але український голкіпер впевнено забрав м'яч до рук.

Уже в компенсований час воротар Реала парирував сильний удар з лінії штрафної зони від Окампо.

Тож, Лунін зумів відіграти цей матч на нуль. Відомий статистично-аналітичний портал WhoScored оцінив дії голкіпера Реала у високі – 7,6 бала.