Лунін зіграв за основу Реала. Сейви українця в матчі Кубка Іспанії. ВІДЕО

Ексголкіпер Зорі та Дніпра вийшов у основі мадридської команди в матчі з Алькояно.

Карло Анчелотті не мав наміру повторювати провальний минулорічний досвід свого попередника Зінедіна Зідана в матчі з Алькояно. Тоді на стадії 1/16 команда з Сегунди Б приголомшила Луніна та партнерів, перемігши за пудсумками 120 хвилин з рахунком 2:1.

Як і минулого разу рахунок відкрили гості. Мілітао повторив свій подвиг майже річної давнини і після подачі від партнера (тоді зі штрафного подав Марсело, а цього разу з кутового виконав навіс Родріго) випередив усіх суперників і пробив з меж воротарського у сітку воріт господарів поля – 0:1 на 39 хвилині.

Мілітао забив АлькояноPhoto by Getty Images

Виграти першу половину мадридцям допоміг не лише гол бразильського захисника, а й впевнена гра Андрія Луніна. Українець двічі врятував команду Анчелотті за перші 45 хвилин. Спочатку ексгравець Зорі перевів м'яч на кутовий після удару Дані Веги, а потім потягнув дуже непростий дальній удар від Карлоса Бланко – сейв!

Алькояно після перерви все ж вдалося зрівняти рахунок. На 66 хвилині Дані Вега увірвався в штрафний майданчик Реала, технічно прибрав двох опонентів і пробив у дальню дев'ятку воріт Луніна – 1:1.

Знову вийти вперед фаворитам вдалося на 77 хвилині. М'яч після удару Асенсіо влучив у Рауля Гонсалеса і полетів у протилежний від голкіпера Алькояно Хосу Хуана кут – 1:2.

За дві хвилини повністю заспокоїв Анчелотті Іско. Атакувальний півзахисник тільки-но з'явився на полі і одразу отримав шанс вийти віч-на-віч з воротарем господарів. Не без частки везіння, але Іско свою нагоду не змарнував – 1:3!

Реал спокійно довів матч до перемоги, а Лунін з 4-ма сейвами показав Анчелотті, що той не дарма довірився українцю.