Лунін зіграв за Реал у Ла Лізі. Українця підставив партнер, який забив у свої ворота. ВІДЕО

У 20-му турі Ла Ліги мадридський Реал на виїзді грав із Мальоркою.

З перших хвилин мав грати Тібо Куртуа, але на розминці перед матчем він отримав травму і його місце у воротах зайняв Андрій Лунін.

Лунін Мальорка – Реал МадридСкріншот із Twitter

На жаль для українського голкіпера, він пропустив уже на 13-й хвилині зустрічі. Після подачі з лівого флангу Начо у боротьбі з Мурікі головою забив у власні ворота – м'яч залетів за комірець Луніну просто під поперечку – 1:0.

Це був єдиний момент на дві команди у першому таймі. Більше того, жоден із колективів не завдав бодай одного удару в площину воріт!

На 59-й хвилині головний арбітр після підказки у навушник від рефері, який працював на VAR, призначив пенальті у ворота Мальорки – Райкович у власному штрафному майданчику збив Вінісіуса. Виконувати одинадцятиметровий взявся Асенсіо, але гравець Реала з позначки не зміг переграти голкіпера суперників, який вгадав напрямок польоту м'яча.

Мадридці упродовж другої половини зустрічі так і не зуміли забити. Свій перший удар у площину воріт гравці Мальорки завдали аж на 84-й хвилині! І в цьому моменті Лунін впевнено забрав м'яч до рук.

Тож господарі СЕНСАЦІЙНО перемагають із рахунком 1:0 завдяки автоголу від Начо.