Лунін зробив ефектний сейв і віддав передасист! Реал розбирається з Осасуною. ВІДЕО

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі Реала на матч 29-го туру Ла Ліги з Осасуною.

Вершкові дуже швидко повели у рахунку, вже на 4-й хвилині. Вінісіус забрав м'яч у останнього захисника, вийшов віч-на-віч із голкіпером та переграв його – 0:1.

Раділи підопічні Анчелотті недовго, оскільки вже на 7-й хвилині господарі зрівняли рахунок. М'яч рикошетом від гравця Реала полетів на дальню стійку, Еррандо перевів м'яч до воротарської зони на Будіміра, який з декількох метрів пробив у порожній кут – 1:1.

Та на 18-й хвилині мадридці відновили свою перевагу в рахунку. Вальверде у штрафному майданчику віддав на Карвахаля, який пробив точнісінько під саму стійку – 1:2.

Наприкінці першого тайму Осасуна була близька, щоби зрівняти рахунок, але ефектний сейв зробив Лунін. Хосе Арнаїс стріляв із-за меж штрафного майданчика у дальній кут і український голкіпер в стрибку відбив на кутовий.

За 2:1 на користь Реала команди пішли на перерву. А вже в другому таймі мадридці закрили усі питання про переможця зустрічі.

Спочатку, на 61-й хвилині забив Діас. До цього гола безпосередньо долучився і Лунін, який відзначився передасистом. Голкіпер Реала виконав довгу діагональ на Вальверде, той скинув головою на Діаса, який вибіг віч-на-віч з воротарем та покотив м'яч точно в кут 1:3.

Ще за три хвилини гравці Реала добили свого суперника. Рюдігер віддав розрізну передачу вперед на Вальверде, той скинув на Вінісіуса, який вийшов на побачення із воротарем та впевнено його переграв – 1:4.

Осасуна спромоглася забити ще раз уже в компенсований час. Футболісти Реала у власному штрафному майданчику загубили Муньйоса, який сильним ударом з близької відстані прошив Луніна – м'яч пролетів поміж ніг українця – 2:4.

Після цієї перемоги Реал набирає 72 пункти і продовжує лідирувати в чемпіонаті Іспанії.