Малиновський не врятував. Аталанта зіграла найгірший матч у сезоні. ВІДЕО

Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі Аталанти у домашньому матчі з Кальярі

Бергамаски в першій половині гри не вразили вболівальників своїми атакувальними діями. Загалом неяскравий напад господарів своєю іскрою намагався запалити гравець збірної України. Малиновський пробував обігрувати, віддавати небанальні передачі і потужно пробивати.

Свою гармату українець використав на 28 хвилині. Півзахисник Аталанти отримав м'яч на лінії штрафного майданчика і пробив у дальній кут. Краньйо у стрибку м'яч відбив.

Другий тайм розпочався для Аталанти з шоку. Бергамаски упродовж декількох хвилин пропустили сумнівний м'яч і отримали вилучення! На 50 хвилині Гастон Перейро відгукнувся на пас від Далберта і переграв голкіпера господарів Муссо. Арбітр міг скасувати гол через гру рукою півзахисника Кальярі, але навіть з ВАРом цього робити не став – 0:1.

Подарунки від захисту команди Гасперіні на цьому не закінчилися. Гравці Аталанти розіграли м'яч з центра поля і Дьїмсіті незграбно віддав м'яч все тому ж Перейрі. Атакувальний гравець гостей вийшов віч-на-віч із Муссо, прокинув голкіпера господарів і впав. Арбітр зустрічі Алессандро Пронтера виписав Муссо червону картку – вилучення і небезпечний штрафний (який футболісти Кальярі змарнували).

Вже у меншості бергамаскам вдалося відігратися. На 64 хвилині Паломіно вдало зіграв на добиванні після удару Сапати і сейву від Краньйо – 1:1!

Гості відповіли миттєво. Контраатака Кальярі на 68 хвилині перетворилася на гол, коли Белланова пасом на дальній стійці воріт господарів знайшов ніким не прикритого Перейру – 1:2.

Витиснути бодай нічию підопічним Гасперіні не вдалося. Аталанта продемонструвала максимальний рівень неузгодженості і браку.