Малиновський знову забиває! Аталанта познущалася з команди Шахова

Битвою українців мав стати матч 26-го туру італійської Серії А. Лечче Євгена Шахова приймав Аталанту Руслана Малиновського.

На жаль, обидва українці залишилися на лавці для запасних.

View this post on Instagram

👊 Così in campo al Via del Mare! 👆 #LecceAtalanta, squad news! #SerieATIM #GoAtalantaGo ⚫️🔵 #ForzaAtalanta #Atalanta #football #StartingXI

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Mar 1, 2020 at 5:00am PST

Перший тайм поєдинку не був розкачкою. Команди одразу продемонстрували результативний футбол. Аталанта забила двічі на початку тайму, але пізніше Лечче закамбечив.

Спочатку, Донаті виконав роль гравця Аталанти і після навісу з кутового спрямував м’яч головою у власні ворота. Далі був гол від Сапати. Ілічич навісив з кутового, а кремезний колумбійський нападник головою вколотив м’яч у сітку воріт Лечче.

Здавалося, що Аталанта видасть черговий розгром, але господарі поля здивували усіх! Сапонара фантастичним ударом з лінії штрафного майданчика скоротив відставання, а згодом Донаті повністю виправився за свій автогол, забивши другий м’яч у ворота Бергамасків. 2:2 у першому таймі!

Другий тайм розпочався з результативної атаки Аталанти. З ударом Гомеса з меж штрафного майданчика голкіпер Лечче впорався, але на добиванні першим був Ілічич, який і вивів Бергамасків вперед — 2:3.

На 53-й хвилині Сапата відзначився дублем. Пашалич, який є прямим конкурентом Малиновського у боротьбі за місце в основі, прорвався правим флангом і прострілив у воротарський майданчик. Сапата без жодних перешкод замкнув передачу — 2:4.

І на цьому Сапата не зупинився! Гомес та Ілічич продемонстрували свою майстерність у вишуканих передачах, останній віддав на Сапату, який і встановив рахунок 2:5.

Євген Шахов вийшов на заміну на 63-й хвилині, а Руслан Малиновський з’явився на 69-й.

Малиновський був більш помітним. Багато рухався без м’яча, якісно відкривався і намагався загострювати в атаці. Була і спроба удару, але постріл заблокував захисник.

Наприкінці матчу відзначилися Муріель та Малиновський. Українець знову відзначився голом, пробивши з-за меж штрафного майданчика у лівий від голкіпера кут! 2:7 — абсолютний розгром команди Шахова.