Мар’яном Шведом не задоволені у Бельгії. Українець викликав неприязнь головного тренера

Українським футболістом не задоволені у новому клубі

Головний тренер Мехелена Вутер Вранкен в інтерв’ю Het Laatste Nieuws розповів про проблеми Мар’яна Шведа у бельгійському клубі та сказав, що більше не збирається витрачати час на українця:

Я більше не маю наміру витрачати на нього час. Гравці та персонал робили все можливе, щоб влити Шведа в колектив. Проте він ставить себе вище команди.

Він регулярно спізнюється і робить вигляд, що його немає. Гравці і персонал говорили з ним кілька разів, я розмовляв з ним наодинці. Однак ми не отримали пояснень.

Якщо ти хочеш бути одинаком, ти можеш, але тоді йди грати в більярд абощо. Тоді тобі не місце в цій команді, де всі стоять один за одного. Він інтроверт, а його зарозумілість тільки погіршує ситуацію.

Є багато гравців, які не беруть із кар’єри максимум, незважаючи на свої якості. Це теж може стати такою історією. Якщо щось клацне у нього в голові, тоді у нас буде якісний гравець. Якщо цього не станеться, то я не миритимуся з тим, що він ставить себе вище за команду

Скрін Het Laatste Nieuws

Нагадаємо, в серпні цього року Мехелен орендував Шведа у Селтіка на один рік із правом викупу.

Нинішнього сезону ексгравець Карпат зіграв лише 54 хвилини у 3-х матчах за новий клуб.

Читайте також: Чому Луческу прибрав саме Гармаша? Головний тренер Динамо пояснив своє рішення та Селезньов назвав Крим російським. І пояснив свою логіку

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також